Указатель м. Одеса, вул. Академіка Заболотного, 26/32
(096) 804 01 01, (073) 804 01 01, (050) 804 01 01

Проктологія

Діагностикою та лікуванням патологій товстого кишечника, зокрема, прямої та ободової кишки, а також періанальної області

записатись

Захворювання кишечника перетворилися на серйозну проблему для сучасного суспільства. Все частіше люди страждають від патологій прямої кишки, у тому числі пухлинних процесів, геморою та проктиту. З подібними захворюваннями допомагає впоратися лікар-проктолог.

проктологія

Чим займається проктолог?

Проктологія передбачає дослідження проблем, що так чи інакше пов'язані з функціонуванням прямого кишечника. Досвідчений лікар проводить повноцінну діагностику стану анального отвору та ампули прямої кишки. На підставі зібраної інформації він ставить діагноз і призначає пацієнтові відповідну терапію.

У більшості випадків лікування буде мати характер хірургічного втручання. Залежно від ситуації пацієнту також може бути рекомендовано прийом лікарських препаратів, застосування фізіотерапевтичних методів, а також немедикаментозної терапії.

У рамках проктологічного відділення проводиться діагностика та лікування різних делікатних проблем.

У яких випадках потрібна консультація проктолога?

Як правило, до проктолога пацієнта направляє хірург чи терапевт. Якщо людина підозрює у себе захворювання прямої кишки, патології ануса або товстої кишки, то вона може самостійно записатися на прийом до лікаря.

Доктор допоможе позбутися поліпозу кишечника, внутрішнього та зовнішнього геморою, проктиту та парапроктиту. Часто проктологу доводиться працювати з травмами товстого кишечника, у тому числі ножовими та тупими.

Фахівцеві надходять різноманітні звернення. Він допоможе вилікувати анальні тріщини, видалить сторонні предмети з кишківника. При необхідності, фахівця може бути залучено до ведення вагітності, якщо у жінки загострилися наявні захворювання або дали про себе знати нові патології, які раніше не викликали занепокоєння.

Лікар усуне, за потреби, оперативним шляхом різні ускладнення, спричинені наявними у пацієнта проктологічними захворюваннями.

Регулярне відвідування проктолога допоможе запобігти розвитку патологічних станів та усунути їх на ранніх стадіях.

Переваги лікування в GBLCLINIC

  • Найсучасніше високотехнологічне обладнання світових лідерів;
  • Консультації вузькопрофільних фахівців  і широкий спектр медичних послуг;
  • Обстеження та лікування в центріGBLCLINIC проводять лікарі вищої кваліфікації, кандидати медичних наук та професора з багаторічним досвідом роботи;
  • Фахівці GBLCLINIC у своїй роботі застосовують міжнародні методики дослідження та протоколи лікування, які є безпечними та високоефективними для пацієнта;
  • Ми не призначаємо непотрібних процедур та лікування, несемо відповідальність перед своїми пацієнтами за об'єктивне, якісне та комфортне медичне обслуговування.
 

Уточнити інформацію щодо вартості послуг, знижок та пільгових програм можна за телефонами нашої клініки:

(096)-804-01-01;

(073)-804-01-01;

(050)-804-01-01.