Указатель м. Одеса, вул. Академіка Заболотного, 26/32
(096) 804 01 01, (073) 804 01 01, (050) 804 01 01

Гастроентерологія

Вивчення шлунково-кишкового тракту (ЖКТ) людини, її будова та функціонування, її захворювання та методи їх лікування

записатись

За оцінками експертів, такі захворювання як виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, на хронічний гастрит страждає третина населення нашої країни. Якщо своєчасно відвідувати спеціаліста та регулярно проходити обстеження організму, то можна виявити розвиток патології на початкових стадіях, не допускаючи трансформації хвороби у більш тяжкі та хронічні форми.

гастроентерологія

У яких випадках потрібна консультація гастроентеролога?

Фахівці виділяють кілька ознак диспепсії, при виявленні яких необхідно негайно звернутися до гастроентеролога. Це стосується:

  • появи відчуття печії, нудоти, сильного здуття живота;
  • виникнення болю в ділянці грудини, яка проявляє себе безпосередньо після прийому їжі;
  • регулярне виникнення відрижки з неприємним присмаком, гіркого присмаку, невластивого запаху в роті;
  • зміни в маси тіла, апетиту, сприйнятті смаку їжі;
  • частого виникнення болю у верхній частині живота, у нижній частині живота або підребер'ї.

Будь-які порушення випорожнення також повинні змусити пацієнта вирушити до фахівця. Особливу пильність необхідно виявити, якщо стілець стає чорним, дьогтеподібним. Це може вказувати на наявність внутрішньої кровотечі у верхніх відділах шлунково-кишкового тракту. При виявленні цього симптому пацієнт повинен бути негайно госпіталізований.

Болі в галузі правого підребер'я також можуть становити серйозну небезпеку здоров'ю. Вони можуть свідчити про розвиток жовчнокам'яної хвороби. Зазвичай виникають гостро, коли камінь в організмі зсувається і провокує закупорку жовчної протоки або жовчної коліки. За наявності таких симптомів необхідно викликати лікаря «Швидкої допомоги».

Больові відчуття не бажано купірувати прийомом знеболюючих препаратів.

Супутні симптоми

Про розвиток гастроентерологічних захворювань можуть свідчити такі симптоми як лущення та сухість шкірних покривів. Іноді пацієнти відзначають зміну відтінку шкіри. Наприклад, жовтяничність виникає за наявності проблем із роботою жовчного міхура та печінки, а блідість шкірних покривів вказує на наявність внутрішньої кровотечі.

Переваги лікування в GBLCLINIC

  • Найсучасніше високотехнологічне обладнання світових лідерів;
  • Консультації вузькопрофільних фахівців  і широкий спектр медичних послуг;
  • Обстеження та лікування в центріGBLCLINIC проводять лікарі вищої кваліфікації, кандидати медичних наук та професора з багаторічним досвідом роботи;
  • Фахівці GBLCLINIC у своїй роботі застосовують міжнародні методики дослідження та протоколи лікування, які є безпечними та високоефективними для пацієнта;
  • Ми не призначаємо непотрібних процедур та лікування, несемо відповідальність перед своїми пацієнтами за об'єктивне, якісне та комфортне медичне обслуговування.
 

Уточнити інформацію щодо вартості послуг, знижок та пільгових програм можна за телефонами нашої клініки:

(096)-804-01-01;

(073)-804-01-01;

(050)-804-01-01.